Galerie vín Lednice

Adresa: Nejdecká 176 Obec: Lednice

Rezervovat

PŘEHLED ZÁKLADNÍCH INFORMACÍ

Kapacita ubytování: 71 osob Cena za noc: od 595 Kč

INFORMACE

Vinařská podoblast: Mikulovská podoblast

Obec: Lednice

Adresa: Nejdecká 176

Tel.: 608 574 370, 608 600 556

WWW: www.galerievinlednice.cz

GPS: 48.7998789, 16.7907096


Vinné sklepy jsou dějištěm bájných historek, zrodu nových přátelství a v případě, že svou návštěvu protáhnete, například i manželství. Přímo v areálu penzionu Onyx máte možnost usednout v našich sklípcích k rozlévanému sudovému či lahvovému vínu. Nemusíte tak vyrážet mimo místo svého ubytování a cesta do peřin bude o poznání jistější. Prostory a čas strávený u zkvašených hroznů zútulňuje například zděný krb, který slouží ke grilování a vytápění v zimních měsících. Bezdrátové internetové připojení umožní umístit na váš profil dokonalou fotografii sklenky vína, živé kapely či krojovaného souboru. Kapacita sklepů je až 130 osob, přesto vás v případě zájmu prosíme o rezervaci předem.

Galerie vín nabízí až 170 druhů vín od 18 vinařů nejen z Mikulovské vinařské podoblasti, ale i okolí. Řízené degustace vín se sommliérem jsou samozřejmostí.

Plánujete velkou oslavu nebo skromnější posezení? Nabízíme vám prostory hlavního sklepa, kam můžete pozvat až 65 přátel. V této části je možné zajistit také grilování selete. Pokud je vám příjemněji v menší společnosti, využijte prostory vinného sklepa U studny s kapacitou až 40 míst, kde můžete díky skleněnému dnu odhadnout hloubku nebo dvou menších sklípků, které mají kapacitu 14 osob a 10 osob.

Na tento komplex vinných sklepů navazuje stylová restaurace, kam můžete usadit až 50 hostů. Prostory je v případě potřeby větší kapacity možné propojit s venkovní terasou s vlastním grilem a udírnou. Tato část volně ústí do dvora, kde vám v případě zájmu postavíme party stan. Na vaši oslavu, svatbu, školení či jiný typ akcí tak může dorazit až 150 hostů.

Pokud byste přeci jen rádi pozvali ještě více hostů, lze zajistit rezervaci celého areálu, cca 230 osob.

Víno by vám nemělo chybět ani ve vašich domovech. Za cenu vinařství vám rádi nabídneme lahvové víno s sebou. A protože není dobré pít zkvašené hrozny na lačno, gastro program na míru je samozřejmostí. Mlsným jazýčkům nesmí uniknout speciality na rožni, grilované sele nebo domácí klobásy z naší udírny.

Pro účely zmíněných školení vám ochotně poskytneme veškeré potřebné vybavení. Každý z výše uvedených prostor také disponuje vlastním sociálním zařízením.

Rezervovat / Položit otázku


zpracováním osobních údajů.

Další doporučená ubytování

Ubytování u Čermáků, Sklípek

 • Ubytování
 • Kapacita ubytování: 24 osob
 • Více informací

  Ubytování u Čermáků, Sklípek

  Zaječí
  22
  24

  Luxusní ubytování a vinný sklep U Bystřických Bořetice

 • Ubytování
 • Kapacita ubytování: 4 osob
  Cena ubytování od: 1100 Kč
 • Více informací

  Luxusní ubytování a vinný sklep U Bystřických Bořetice

  Bořetice
  4
  4

  Ubytování pod Pálavou – Pavlov

 • Ubytování
 • Kapacita ubytování: 10 osob
  Cena ubytování od: 210 Kč
 • Více informací

  Ubytování pod Pálavou – Pavlov

  Pavlov
  10

  Penzion U Koblížka

 • Ubytování
 • Kapacita ubytování: 42 osob
  Cena ubytování od: 330 Kč
 • Více informací

  Penzion U Koblížka

  Hustopeče
  42